Radio brzęczy

Turystyka
Radio e-Mucha

Nietuzinkowe miniatury radiowe

INFORMACJE i PUBLICYSTYKA
Kolaż informacyjny wielobarwnych tematów, bez cenzury. Miejsce abyś mógł/mogła zrealizować swój program informacyjny. Dziedzina jaką podejmiesz to Twój wybór. Zachęcamy do stworzenia programu informacyjnego połączonego z wciągająca publicystyką. Publikacja wywiadów, rozmowy na żywo czy to u Ciebie w domu, studiu czy przez internet. Jednym wyznacznikiem jest oryginalność. Wystarczy grunt tematyczny, reszta przyjdzie sama, wraz z doświadczeniem. Chcesz odpowiadać o czymś o czym mało się mówi? Relacjonować wydarzenia?

MUZYKA, TEATR, FILM
O nich chcemy mówić. Do ludzi. Być może do wąskiej grupy, ale w internecie każdy może włączyć radio i posłuchać o czym paplamy. Te paplaki. Chcesz mówić o filmie? Trochę mniej publicystycznie, a bardziej muzycznie? Proszę bardzo. Rozmowy o teatrze? Prezentacja fragmentów prozy? A może inna forma? Nie dziwota. Eksperymentalna muzyka, może i trochę obitych garów, czy połamanych pałek. Twórczość sformatowana i ta niekonkretna.

INICJATYWY
Poważna sprawa. Chyba najbardziej z tego wszystkiego. Dla snardzów jak się patrzy. Miejmy nadzieję, że uda nam się zainteresować organizacje, stowarzyszenia, pomożemy im, a może sami coś zrobią? Chcemy mówić o ekologii, prawach człowieka, problemach, ale też o działaniach amatorów we wszelkich dziedzinach kultury. Tacy mali znawcy. Plus rozpykanie warsztatowe.

Mało rzeczowo, ale w zarysie. Szczypta demagogi i postanowień. Zachęcamy do kontaktu kimkolwiek jesteś…


Jak włączyć radio?
E-mucha

Polecane